O nas

Wsparcie prawne dla firm

Zapewniamy kompleksową pomoc prawną firmom w całej w Polsce. Zadbaliśmy o to, by zatrudnieni przez nas radcowie prawni, adwokaci oraz współpracujące z nami wyspecjalizowane kancelarie prawne, były w stanie dostarczyć najwyższej jakości usługi prawne, każdej firmie z sektora MŚP. Nie działamy jak wszystkie standardowe kancelarie. Nie bazujemy wyłącznie na wiedzy i praktyce zdobytej w prowadzeniu małej firmy prawniczej. Działamy z punktu widzenia przedsiębiorcy, prowadzącego firmę od ponad 10 lat, na międzynarodową skalę. Łączymy najlepszych prawników z naszym prawnym i biznesowym doświadczeniem. Przewidujemy, zapobiegamy, doradzamy, negocjujemy i rozwiązujemy problemy.

Co nas wyróżnia?

  • jesteśmy stabilną firmą z dziesięcioletnim doświadczeniem,
  • działamy z zachowaniem najwyższych standardów poufności,
  • zapewniamy Ci kontakt z wyspecjalizowanymi prawnikami, 
  • wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, jesteśmy elastyczni,
  • realizujemy nieszablonowe projekty,
  • informujemy Cię na bieżąco o postępach, 
  • patrzymy w przyszłość i wprowadzamy innowacje.

Powierz nam swoje prawne problemy
i skup się na prowadzeniu biznesu

Jesteśmy nie tylko doradcą, ale i partnerem przy podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych oraz wszelkich aspektach codziennego funkcjonowania firmy i jej pracowników. Rozumiemy biznes i jego fazy rozwoju oraz najnowsze trendy.

Do grona partnerów dobieramy wyłącznie sprawdzone kancelarie prawne, jesteśmy dodatkowym wsparciem dla Klienta w komunikacji i obsłudze przez radcę prawnego. Ponadto współpracujemy z księgowymi oraz posiadamy własną markę ENPIRE Finanse, która zapewnia kompleksową obsługę księgowo-kadrową firmom z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w całej Polsce.

Choćby jednorazowe zlecenie traktujemy jako potencjalny początek wielowymiarowej współpracy. To wyróżnia grupę ENPIRE spośród innych firm usługowych, ponieważ chcemy wspierać naszych klientów w wielu aspektach ich działalności. Jeszcze w tym roku będzie to sześć odrębnych dziedzin biznesowych.

Osiągnięcia i nagrody

Grupa ENPIRE zdobyła wyróżnienie w prestiżowym konkursie Europe’s Fastest Growing Companies, magazynu Financial Times, zajmując ogólnie 70 miejsce w Europie i 3 z kategorii Transport, jako najszybciej rozwijająca się firma w 2020 roku. Profesjonalizm ENPIRE potwierdzają również zdobyte wielokrotnie nagrody i wyróżnienia: Gazele Biznesu, Gepardy Biznesu czy Światowa Firma. ENPIRE spełnia również normy ISO 9001:2015 do prowadzenia działalności w zakresie transport i spedycja.

Gazele Biznesu
Gepardy Biznesu
Światowa Firma - Worldwide Company
Certyfikat ISO 9001:2015
Złoty Certyfikat Rzetelności Płatniczej


Copyright 2022 ENPIRE. Polityka prywatności & Cookies
ENPIRE ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz | NIP: 9532556300 | REGON: 340351420 | tel. +48 52 569 91 62